پلاگین ها | سایت ساز ملون
نهایت استفاده از سایت با افزودنی‌های ملون

افزودنی‌های ملون؛ ابزارهایی جهت توسعه
سایت و فروشگاه شما

شما می‌توانید با در دست داشتن ابزارهای و افزودنی‌های ملون بدون محدودیت امکانات سایت خود را افزایش داده و از پرداخت هزینه اضافه به برنامه‌نویس جهت اضافه کردن این امکانات به سایت خود جلوگیری کنید.

ارسال پیامک
ما شما را با یک پیامک از انجام کارهایتان باخبر می‌کنیم و فرقی نمی‌کند که ثبت سفارش،تکمیل فرم،تغییر وضعیت سفارش و ... را انجام می‌دهید.
زرین پال
برای پرداخت آنلاین در مبالغ دلخواه، می‌توانید با یک کلیک و به راحتی وب‌سایت یا فروشگاهتان را به زرین پال متصل کنید.
اسلایدر های حرفه‌ای
مجموعه‌ای از اسلایدر‌های متنوع و کاربردی در اختیار شما قرار می گیرد که با به کار گیری آن ها وب سایتتان را متمایز می کنید.
ارسال ایمیل
فرآیند ثبت سفارش،ثبت نام و تغییر وضعیت سفارش را با خیال راحت انجام دهید و با یک ایمیل اطلاع رسانی از انجام آن ها مطمئن شوید.
چت آنلاین
امکان ارتباط راحت و سریع بین شما و کاربران فراهم شده است، افزونه چت آنلاین مستقیما شما را به بازدیدکنندگان وصل می‌کند.
فروشگاه ساز
ساده ترین راهی که می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید، محصولاتتان را به کاربران معرفی کنید و به فروش چند برابری برسید.
پرداخت آنلاین
این امکان برای کاربران شما فراهم شده است که بتوانند پرداخت های آنلاین خود را با استفاده از درگاه ایمن به آسانی انجام دهند.
فرم ساز
طراحی آسان فرم دلخواهتان می‌تواند تجربه‌ای جدید باشد، حتی می‌توانید از فرم‌های از پیش طراحی شده توسط تیم ملون استفاده نمایید.
شبکه پرداخت PAY.IR
درگاه پرداخت و کیف پول الکترونیک Pay.ir به شما اجازه می دهد وب سایت خود را به درگاه پرداخت شاپرکی وصل نمایید و به راحتی تراکنش های مالی سایت خود را انجام دهید.